Assessment Center (entry level)

szkolenia zamknięte HR LAB

 

Profil uczestnika:

Szkolenie adresowane jest do pracowników działów personalnych - specjalistów, kierowników oraz dyrektorów ds. personalnych - odpowiedzialnych za wdrażanie metodologii assessment center. Celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom kompleksowej wiedzy na temat badania kompetencji kandydatów do pracy z użyciem metody AC. Szkolenie na poziomie entry level - dla osób, które rozpoczynają poznawanie narzędzi Assessment i Development Center.

 

Korzyści:

Po szkoleniu uczestnicy będą znali metodologię oceny kompetencji przy użyciu Assessment Center.

 

Trener:

Katarzyna Rojowska-LisKatarzyna Rojowska-Lis

Konsultant i trener. Zrealizowała kilkaset projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne i kierownicze. Prowadziła jako Project Menedżer kampanie rekrutacyjne o masowym charakterze. Przeprowadziła ponad 500 sesji Assessment Center. Wykładowca na studiach podyplomowych w Wyższej Szkole Europejskiej im. Tischnera oraz Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie.

 

Program:

> Zastosowanie Assessment Center w realiach pracy działu personalnego

> Kompetencje i sposoby ich pomiaru

> Indywidualne i zespołowe zadania w Assessment Center

> Metodyka pracy asesora

> Zarządzanie sesją Assessment Center

 

Koszt:

4000 złotych netto / dzień szkoleniowy. Cena uwzględnia analizę potrzeb szkoleniowych, przeprowadzenie zajęć, dojazd i nocleg trenera, materiały szkoleniowe oraz dyplom ukończenia. Zapewniamy także pomoc i konsultacje po szkoleniu.

 

wyślij zapytanie ofertowe

Zapytaj o szczegółową ofertę!

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania szczegółowej oferty. Nasz trener przygotuje ją specjalnie dla ciebie po uprzednim przeanalizowaniu potrzeb szkoleniowych.

 

 

Osoby, które widziały tą stroną, odwiedziły także:

szkolenia otwarte: assessment center

szkolenia otwarte: wartościowanie stanowisk pracy